| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-GS6024B |
| MOQ: | 459 |
| Τιμή: | US$17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000 τμχ/μήνα |
Επαγγελματική σόμπα με τέσσερις καυστήρες με ενεργειακά αποδοτικές επιδόσεις, ταχεία ικανότητα θέρμανσης και υψηλής ποιότητας θερμαινόμενη γυάλινη επιφάνεια.Διαθέσιμο με προαιρετική βαλβίδα ασφαλείας από αλουμίνιο για αυξημένη ασφάλεια λειτουργίας.
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο D0.7mm + 0.5mm βαλβίδα ασφαλείας (προαιρετική) |
| Μέγεθος | 490 × 490 × 138 mm |
| Μέγεθος θυρίδας δώρων | 500 × 155 × 560 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τελεία επιφάνειας | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Βάρος | 40,60 kg |
| Καρτόνι | 515 × 485 × 575mm, 3 τεμάχια/CTN, 17kg |
| Τύπος καυστήρα | Αέριο |
| Εγγύηση | 1 έτος εγγύηση του κατασκευαστή |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές