| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6024HD1 |
| MOQ: | 1-100PCS |
| Τιμή: | $23.5/pcs |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται το εν λόγω μέτρο. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.45mm SS |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα χύτευσης, καπάκι πυρκαγιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο IEF 3,5*7,5 mm |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1pc + D0.6mm*1pcs + D0.5mm*1pcs |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Κουτί δώρων | 500*155*560 mm, 13,5 kg |
| Καρτόνι | 575*515*480mm, 3 τεμάχια/CTN, 17kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές