| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-GS6024HD1 |
| Adedi: | 1-100 PCS |
| Fiyat: | $23.5/pcs |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6024HD1 |
| Renk | Siyah |
| Dış Plaka | 0.45mm SS |
| Brülör | Döküm Alüminyum Yuva, Emaye Ateş Kapağı, 3.5*7.5mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikli Yeni PP |
| Hava Hortumu | D11.5*0.5mm |
| Emniyet Valfi | Alüminyum - D0.7mm*1 adet + D0.6mm*1 adet + D0.5mm*1 adet |
| Trakea | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 500*155*560 mm, 13.5kg |
| Karton | 575*515*480mm, 3 adet/KOLİ, 17kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar