| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-GS6024G |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$22.85/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6024G |
| Renk | Siyah |
| Dış Plaka | 0.45mm Paslanmaz Çelik |
| Göz | Döküm Alüminyum Yuva, Emaye Ateş Kapağı, 3.5*7.5mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz Çelikli Yeni PP |
| Hava Hortumu | D11.5*0.5mm |
| Emniyet Valfi | Alüminyum - D0.7mm*2 adet + D0.6mm*2 adet |
| Trakea | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 528*185*560mm, 6.7kg |
| Koli | 528*185*560mm, 1 adet/KOLİ, 7.35kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar