| Marka Adı: | OEM |
| Model Numarası: | ECO-GS6024HS-1 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$32.15/pcs |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | Çakma ile ECO-GS6024H-J |
| Renk | Siyah |
| Dış plaka | 0.45 mm paslanmaz çelik |
| Yakıcı | Ölçümlü Alüminyum Koltuk, Enamel Yangın Kapak, 3,5*7,5 mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikten yeni PP |
| Hava hortumu | D11.5*0.5mm |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pc |
| Traheal | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 490*490*823mm, 8.7kg |
| Karton | 500*210*565mm, 1 adet/CTN, 9.5 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar