| Ονομασία μάρκας: | OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Ιουνίου 2008, σχετικά με |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$32.15/pcs |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Επομένως, η δοκιμή πρέπει να διεξαχθεί με την κατάλληλη μέθοδο. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.45mm από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα χύτευσης, καπάκι πυρκαγιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο IEF 3,5*7,5 mm |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pcs |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Κουτί δώρων | 490*490*823mm, 8,7kg |
| Καρτόνι | 500*210*565mm, 1 τεμάχιο/CTN, 9,5kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές