| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6024HS |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$17.36 |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6024HS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | Ανοξείδωτο ατσάλι 0,5mm |
| Εστία | Κάθισμα από χυτό αλουμίνιο, καπάκι φλόγας από σμάλτο, πλαίσιο από σίδερο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σωλήνας αέρα | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1τμχ + D0.6mm*2τμχ |
| Τραχειοειδές | D14*0.6mm |
| Κουτί δώρου | 500*155*560 mm, 13,5kg |
| Κιβώτιο | 515*480*575mm, 3 τεμ/CTN, 17kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές