| Brand Name: | Starlux |
| Model Number: | ECO-GS6024HS |
| MOQ: | 10pcs |
| Price: | US$17.36 |
| Payment Terms: | MoneyGram,Western Union,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 3000pcs/month |
| Model | ECO-GS6024HS |
| Color | Black |
| Outer Plate | 0.5mm Stainless Steel |
| Burner | Die-Cast Aluminum Seat, Enamel Fire Cap, 4*8mm IEF Iron Frame |
| Knob | New PP with stainless steel |
| Air Hose | D11.5*0.5mm |
| Safety Valve | Aluminum - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs |
| Tracheal | D14*0.6mm |
| Gift Box | 500*155*560 mm, 13.5kg |
| Carton | 515*480*575mm, 3 pcs/CTN, 17kg |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews