| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | Eco-GS6024HS |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$17.36 |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6024HS |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 0.5 mm ze stali nierdzewnej |
| Górnik | Siedzenie z odlewu aluminiowego, czapka przeciwpożarowa z emali, ramka żelazna 4*8mm IEF |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm*1 sztuk + D0,6 mm*2 sztuk |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentów | 500*155*560 mm, 13,5 kg |
| Karton | 515*480*575mm, 3 sztuk/CTN, 17 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje