| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | Eco-GS6024S |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$17.75/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6024S |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 0.45 mm ze stali nierdzewnej |
| Górnik | Siedzenie z odlewu aluminiowego, zamalowana czapka ogniowa, ramka żelazna 3,5*7,5 mm IEF |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pcs |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentów | 500*185*565 mm, 16 kg |
| Karton | 570*515*580mm, 3 sztuk/CTN, 20 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje