| نام تجاری: | Starlux |
| شماره مدل: | ECO-GS6024S |
| مقدار تولیدی: | 10 عدد |
| قیمت: | US$17.75/pcs |
| شرایط پرداخت: | MoneyGram ، Western Union ، T/T ، L/C |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
| مدل | ECO-GS6024S |
| رنگ | سیاه |
| صفحه بیرونی | 0.45 میلی متری از فولاد ضد زنگ |
| سوزنده | صندلی آلومینیوم ریخته شده، کلاه آتش از ضدعفونی کننده، قاب آهن 3.5*7.5mm IEF |
| دستکش | PP جدید با فولاد ضد زنگ |
| لوله هوا | D11.5*0.5mm |
| دریچه ایمنی | آلومینیوم - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pcs |
| تنفس | D14*0.6mm |
| جعبه هدیه | 500*185*565mm، 16kg |
| کارتن | ۵۷۰*۵۱۵*۵۸۰ میلی متر، ۳ عدد/CTN، ۲۰ کیلوگرم |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها