| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6024S |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$17.75/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται το εν λόγω σύστημα. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.45mm από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα χύτευσης, καπάκι πυρκαγιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο IEF 3,5*7,5 mm |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pcs |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Κουτί δώρων | 500*185*565mm, 16kg |
| Καρτόνι | 570*515*580mm, 3 τεμάχια/CTN, 20kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές