| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6024G |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$22.85/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6024G |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | Ανοξείδωτος χάλυβας 0,45mm |
| Καυστήρας | Έδρα από χυτό αλουμίνιο, καπάκι φλόγας από σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 3,5*7,5mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εύκαμπτος σωλήνας αέρα | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*2τμχ + D0.6mm*2τμχ |
| Τραχειοειδής | D14*0.6mm |
| Κουτί δώρου | 528*185*560mm, 6,7kg |
| Κιβώτιο | 528*185*560mm, 1τμχ/ΚΙΒΩΤΙΟ, 7,35kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές