| Brand Name: | Starlux |
| Model Number: | ECO-GS6024G |
| MOQ: | 10pcs |
| Price: | US$22.85/pcs |
| Payment Terms: | MoneyGram,Western Union,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 3000pcs/month |
| Model | ECO-GS6024G |
| Color | Black |
| Outer Plate | 0.45mm Stainless Steel |
| Burner | Die-Cast Aluminum Seat, Enamel Fire Cap, 3.5*7.5mm IEF Iron Frame |
| Knob | New PP with Stainless Steel |
| Air Hose | D11.5*0.5mm |
| Safety Valve | Aluminum - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pcs |
| Tracheal | D14*0.6mm |
| Gift Box | 528*185*560mm, 6.7kg |
| Carton | 528*185*560mm, 1pcs/CTN, 7.35kg |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews