| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | Eco-GS6024G |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$22.85/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6024G |
| Kolor | Czarny |
| Płyta zewnętrzna | Stal nierdzewna 0,45 mm |
| Palnik | Siedzisko z odlewanego aluminium, emaliowana nasadka palnika, żeliwna rama 3,5*7,5 mm IEF |
| Pokrętło | Nowe PP ze stalą nierdzewną |
| Wąż powietrzny | D11,5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm*2 szt. + D0,6 mm*2 szt. |
| Tchawica | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentowe | 528*185*560 mm, 6,7 kg |
| Karton | 528*185*560 mm, 1 szt./karton, 7,35 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje