| Nazwa marki: | OEM |
| Numer modelu: | ECO-GS6024HS-1 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$32.15/pcs |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6024H-J z zapłonem |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 0.45 mm ze stali nierdzewnej |
| Górnik | Siedzenie z odlewu aluminiowego, zamalowana czapka ogniowa, ramka żelazna 3,5*7,5 mm IEF |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0.7mm*2pc + D0.6mm*2pcs |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentów | 490*490*823 mm, 8,7 kg |
| Karton | 500*210*565mm, 1 sztuk/CTN, 9,5 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje