| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6024G |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$22.85/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6024G |
| Kleur | Zwart |
| Buitenplaat | 0.45mm Roestvrij Staal |
| Brander | Gegoten Aluminium Zitting, Emaille Vuurkap, 3.5*7.5mm IEF IJzeren Frame |
| Knop | Nieuw PP met Roestvrij Staal |
| Luchtslang | D11.5*0.5mm |
| Veiligheidsklep | Aluminium - D0.7mm*2st + D0.6mm*2st |
| Trachea | D14*0.6mm |
| Cadeaubox | 528*185*560mm, 6.7kg |
| Doos | 528*185*560mm, 1st/CTN, 7.35kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies