| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6024HS |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$17.36 |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6024HS |
| Kleur | Zwart |
| Buitenplaat | 0.5mm Roestvrij Staal |
| Brander | Gegoten Aluminium Zitting, Emaille Vuurkap, 4*8mm IEF IJzeren Frame |
| Knop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11.5*0.5mm |
| Veiligheidsklep | Aluminium - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs |
| Trachea | D14*0.6mm |
| Cadeaubox | 500*155*560 mm, 13.5kg |
| Doos | 515*480*575mm, 3 stuks/CTN, 17kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies