| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6024HD1 |
| MOQ: | 1-100 stuks |
| Prijs: | $23.5/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6024HD1 |
| Kleur | Zwart |
| Buitenplaat | 0.45mm SS |
| Brander | Aluminiumsit, gelast vuurkap, 3,5*7,5 mm IEF ijzeren frame |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Veiligheidsventiel | Aluminium - D0.7mm*1pc + D0.6mm*1pcs + D0.5mm*1pcs |
| Tracheale | D14*0,6 mm |
| Geschenkdoos | 500*155*560 mm, 13,5 kg |
| Verpakking | 575*515*480mm, 3 stuks/CTN, 17 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies