| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6024B |
| MOQ: | 459 |
| Cena: | US$17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, L/C |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 sztuk/miesiąc |
Profesjonalna czteropalnikowa kuchenka gazowa charakteryzująca się energooszczędnością, szybkim nagrzewaniem i wysokiej jakości blatem ze szkła hartowanego. Dostępna z opcjonalnym aluminiowym zaworem bezpieczeństwa dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania.
| Model | ECO-GS6024B |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminiowy zawór bezpieczeństwa D0.7mm + 0.5mm (opcjonalnie) |
| Wymiary | 490 × 490 × 138mm |
| Rozmiar pudełka prezentowego | 500 × 155 × 560mm |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Szkło hartowane |
| Waga | 4.60 kg |
| Karton | 515 × 485 × 575mm, 3 szt./karton, 17kg |
| Typ palnika | Gazowy |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji producenta |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje