| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | ECO-GS6024B |
| Adedi: | 459 |
| Fiyat: | US$17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000 adet/ay |
Enerji tasarrufu, hızlı ısıtma yeteneği ve kaliteli sertleştirilmiş cam yüzeyi olan profesyonel dört yakıcı gaz soba.Daha fazla operasyonel güvenlik için isteğe bağlı alüminyum güvenlik valfi ile mevcuttur.
| Model | ECO-GS6024B |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum D0.7mm + 0.5mm Güvenlik Valfi (Farklı) |
| Boyutları | 490 × 490 × 138 mm |
| Hediye Kutusu Boyutu | 500 × 155 × 560 mm |
| Renk | Siyah |
| Yüzey Dönüşümü | Tempered Glass |
| Ağırlık | 4.60 kg |
| Karton | 515 × 485 × 575 mm, 3 adet/CTN, 17 kg |
| Yakıcı Tipi | Gaz |
| Garanti | 1 Yıllık Üretici Garanti |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar