| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | ECO-GS6024B |
| MOQ: | 459 |
| Prijs: | US$17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 stks/maand |
Professionele gaskachel met vier branders met energiezuinige prestaties, snelle verwarmingscapaciteit en een hoogwaardig gehard glasoppervlak.Verkrijgbaar met optioneel aluminium veiligheidsklep voor een betere bedrijfsveiligheid.
| Model | ECO-GS6024B |
| Veiligheidsventiel | Aluminium D0,7 mm + 0,5 mm veiligheidsklep (optioneel) |
| Afmetingen | 490 × 490 × 138 mm |
| Geschenkdoos Grootte | 500 × 155 × 560 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte afwerking | Geraffineerd glas |
| Gewicht | 40,60 kg |
| Verpakking | 515 × 485 × 575 mm, 3 stuks/CTN, 17 kg |
| Type brander | Gas |
| Garantie | 1 jaar fabrikantgarantie |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies