| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5701B |
| MOQ: | 100 |
| Τιμή: | $2.5 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-ES5701B |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ισχύς | 1000W, 220-240V, 50/60Hz, Καλώδιο PVC, 0.75mm² Καλώδιο CCA με βύσμα VDE |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξωτερική πλάκα | Επίστρωση γαλβανισμένου σιδήρου 0.3mm |
| Κουτί δώρου | 215*55*250mm, 0.71KG |
| Μέγεθος | 210*229.6*66.7mm |
| Κιβώτιο | 480*260*450mm, 16 τεμάχια/κιβώτιο, 11.5kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές