| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5702B |
| MOQ: | 120 |
| Τιμή: | $3.5 |
| Όροι πληρωμής: | 100% Advance Payment |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000pcs/month |
| Μοντέλο | ECO-ES5702B |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξωτερική πλάκα | Επίστρωση γαλβανισμένου σιδήρου 0,3mm |
| Ισχύς | D132mm Θερμαντήρας * 1 τεμ / 1000W, 220-240V, Καλώδιο PVC, Βύσμα VDE με καλώδιο CCA 0,75mm2 |
| Κουτί δώρου | 258*71*255mm, 1,2KG |
| Κύριο χαρτοκιβώτιο | 475*275*505mm, 15kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές