| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | ECO-ES5702B |
| Adedi: | 120 |
| Fiyat: | $3.5 |
| Ödeme Şartları: | 100% Advance Payment |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5702B |
| Renk | Siyah |
| Düğme | Paslanmaz Çelikle Yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Güç | D132mm Isıtıcı * 1pc/ 1000W, 220-240V, PVC Kablo, 0.75mm2 CCA Kablo VDE Plug |
| Hediye Kutusu | 258*71*255mm, 1.2KG |
| Master Karton | 475*275*505mm, 15kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar