| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5702B |
| MOQ: | 120 |
| Prijs: | $3.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% Advance Payment |
| Toeleveringsvermogen: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5702B |
| Kleur | Zwart |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.3 mm gegalvaniseerde ijzeren coating |
| Kracht | D132mm Verwarmer * 1pc/ 1000W, 220-240V, PVC kabel, 0,75mm2 CCA draad VDE plug |
| Geschenkdoos | 258*71*255mm, 1,2 kg |
| Meesterkarton | 475 x 275 x 505 mm, 15 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies