| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5704 |
| MOQ: | 30 |
| Prijs: | $6.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5704 |
| Kracht | 1000W + 1000W, 220-240V, PVC-kabel 0,75 mm2 Koperdraad, VDE-plug |
| Kleur | Zwart |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.3 mm gegalvaniseerde ijzeren coating |
| Afmetingen van de cadeaubon | 457 × 71 × 255 mm |
| Meesterkarton | 455 × 265 × 475 mm, 6 stuks/CTN, 15,2 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies