| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5704 |
| MOQ: | 30 |
| Τιμή: | $6.3 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | ΕΠΙΤΡΟΠΟΙΗΣΗ |
| Δύναμη | 1000W + 1000W, 220-240V, PVC καλώδιο 0,75mm2 Χαλκό σύρμα, VDE Plug |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.3mm Ζυγισμένη επιφάνεια σιδήρου |
| Μέγεθος θυρίδας δώρων | 457 × 71 × 255 mm |
| Κάρτον | 455 × 265 × 475 mm, 6 τεμάχια/CTN, 15,2 kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές