| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5704B |
| MOQ: | 30 |
| Τιμή: | $6.5 |
| Όροι πληρωμής: | 100% Advance Payment |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000pcs/month |
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται το εν λόγω μέτρο. |
| Δύναμη | 1000W + 1000W, 220-240V Καλώδιο PVC 0,75mm2 Χαλκό σύρμα, VDE πρίζα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.3mm Ζυγισμένη επιφάνεια σιδήρου |
| Μέγεθος θυρίδας δώρων | 457 × 71 × 255 mm |
| Κάρτον | 455 × 265 × 475 mm, 6 τεμάχια/CTN, 15,2 kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές