| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5816 |
| MOQ: | 30 |
| Τιμή: | $7.5 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | ΕΟ-ES5816 |
| Δύναμη | 1000W + 1500W, 220-240V, καλώδιο PVC 0,8mm 2 σύρμα χαλκού, πρίζα VDE |
| Χρώμα | Μαύρο/Καφέ |
| Κουμπί | ΠΕ με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος θυρίδας δώρων | 462 × 76 × 260 mm |
| Κάρτον | 480 × 270 × 480 mm, 6 τεμάχια/CTN, 18,24 kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές