| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5816 |
| MOQ: | 30 |
| Cena: | $7.5 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5816 |
| Władza | 1000W + 1500W, 220-240V, kabel PVC 0,8 mm 2 Drut miedziany, wtyczka VDE |
| Kolor | Czarny/brązowy |
| Głowica | PC ze stali nierdzewnej |
| Rozmiary pudełka podarunkowego | 462 × 76 × 260 mm |
| Karton główny | 480 × 270 × 480 mm, 6 sztuk/CTN, 18,24 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje