| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5702B |
| MOQ: | 120 |
| Cena: | $3.5 |
| Warunki płatności: | 100% Advance Payment |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5702B |
| Kolor | Czarny |
| Pokrętło | Nowe PP ze stalą nierdzewną |
| Płyta zewnętrzna | 0,3 mm powłoka z blachy ocynkowanej |
| Moc | Grzałka D132mm * 1 szt. / 1000W, 220-240V, kabel PVC, drut CCA 0,75 mm2 Wtyczka VDE |
| Pudełko prezentowe | 258*71*255mm, 1,2 kg |
| Karton zbiorczy | 475*275*505mm, 15 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje