| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5704 |
| MOQ: | 30 |
| Cena: | $6.3 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5704 |
| Władza | 1000W + 1000W, 220-240V, kabel PVC 0,75mm2 Drut miedziany, wtyczka VDE |
| Kolor | Czarne |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Płytka zewnętrzna | 0.3mm Żelazne powłoki galwanizowane |
| Rozmiary pudełka podarunkowego | 457 × 71 × 255 mm |
| Karton główny | 455 × 265 × 475 mm, 6 sztuk/CTN, 15,2 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje