| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5813 |
| MOQ: | 40 |
| Cena: | $4.5 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5813 |
| Władza | 1000W+1000W, 220-240V, kabel PVC 3*0,75mm2 Drut miedziany, wtyczka VDE |
| Kolor | Czarny/brązowy |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Płytka zewnętrzna | 0.3mm Żelazne powłoki galwanizowane |
| Pudełko prezentów | 435*64*251 mm |
| Karton główny | 560*260*450mm, 8 sztuk/CTN, 12,7 kg |
Pierwsze użycie wymaga 3-5 minut podgrzewania na najwyższym poziomie, aby uwarunkować powierzchnię pieca.
Naczynie umieszczane na płytce cieplnej powinno mieć gładkie dno i średnicę odpowiadającą wielkości płyty cieplnej w celu optymalnego przenoszenia ciepła.
Po obrocie przyciskiem wybierz pożądaną temperaturę ogrzewania, która jest precyzyjnie regulowana dla różnych potrzeb gotowania.
Energooszczędne gotowanie odpowiednie do budynków biznesowych, kempingów, przyczep i użytku domowego.
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje