| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | EKO-ES5813 |
| Adedi: | 40 |
| Fiyat: | $4.5 |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 5000 adet/ay |
| Model | ECO-ES5813 |
| Güç | 1000W+1000W, 220-240V, PVC Kablo 3*0.75mm2 Bakır Tel, VDE Plug |
| Renk | Siyah/Kök |
| Düğme | Paslanmaz Çelikle Yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Hediye Kutusu | 435*64*251mm |
| Master Karton | 560*260*450mm, 8 adet/CTN, 12.7 kg |
İlk kullanım, soba yüzeyini kondisyona getirmek için en yüksek ayarlarda 3-5 dakika ısıtma gerektirir.
Sıcak plaka üzerinde yerleştirilecek kap, en iyi ısı aktarımı için pürüzsüz bir taban ve sıcak plakanın büyüklüğüne uyan çaplı olmalıdır.
İstenen ısıtma sıcaklığını seçmek için düğmeyi çevirin.
Enerji tasarruflu yemek pişirme, iş yerleri, kamp alanları, karavanlar ve ev kullanımı için uygundur.
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar