| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5813 |
| MOQ: | 40 |
| Prijs: | $4.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5813 |
| Kracht | 1000W+1000W, 220-240V, PVC-kabel 3*0,75mm2 Koperdraad, VDE-plug |
| Kleur | Zwart/bruin |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.3 mm gegalvaniseerde ijzeren coating |
| Geschenkdoos | 435*64*251 mm |
| Meesterkarton | 560*260*450 mm, 8 stuks/CTN, 12,7 kg |
Het eerste gebruik vereist 3-5 minuten verwarming op de hoogste instelling om het oppervlak van de kachel te conditioneren.
Het op de warmteplaat te plaatsen vat moet een gladde bodem hebben en een diameter hebben die overeenkomt met de grootte van de warmteplaat voor een optimale warmteoverdracht.
De temperatuurregeling zorgt voor een precieze aanpassing voor verschillende kookbehoeften.
Energiezuinig koken geschikt voor bedrijfsruimtes, campings, caravans en huishoudelijk gebruik.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies