| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5816 |
| MOQ: | 30 |
| Prijs: | $7.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5816 |
| Kracht | 1000W + 1500W, 220-240V, PVC-kabel 0,8 mm 2 Koperdraad, VDE-plug |
| Kleur | Zwart/bruin |
| Gordel | PC met roestvrij staal |
| Afmetingen van de cadeaubon | 462 × 76 × 260 mm |
| Meesterkarton | 480 × 270 × 480 mm, 6 stuks/CTN, 18,24 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies