| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | EKO-ES5816 |
| Adedi: | 30 |
| Fiyat: | $7.5 |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 5000 adet/ay |
| Model | ECO-ES5816 |
| Güç | 1000W + 1500W, 220-240V, PVC Kablosu 0.8mm 2 Bakır Tel, VDE Plug |
| Renk | Siyah/Kök |
| Düğme | Paslanmaz çelik PC |
| Hediye Kutusu Boyutları | 462 × 76 × 260 mm |
| Master Karton | 480 × 270 × 480 mm, 6 adet/CTN, 18.24 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar