| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | ECO-ES5704B |
| Adedi: | 30 |
| Fiyat: | $6.5 |
| Ödeme Şartları: | 100% Advance Payment |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5704B |
| Güç | 1000W + 1000W, 220-240V PVC Kablo 0.75mm2 Bakır Tel, VDE Plug |
| Renk | Siyah |
| Düğme | Paslanmaz çelikle yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Hediye Kutusu Boyutları | 457 × 71 × 255 mm |
| Master Karton | 455 × 265 × 475 mm, 6 adet/CTN, 15,2 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar