| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5813 |
| MOQ: | 40 |
| Τιμή: | $4.5 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | ΕΣΚΟ-ES5813 |
| Δύναμη | 1000W+1000W, 220-240V, καλώδιο PVC 3*0,75mm2 Χαλκό, VDE Plug |
| Χρώμα | Μαύρο/Καφέ |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.3mm Ζυγισμένη επιφάνεια σιδήρου |
| Κουτί δώρων | 435*64*251mm |
| Κάρτον | 560*260*450mm, 8 τεμάχια/CTN, 12,7kg |
Η πρώτη χρήση απαιτεί 3-5 λεπτά θέρμανσης στην υψηλότερη ρύθμιση για να συντηρηθεί η επιφάνεια του φούρνου.
Το δοχείο που πρέπει να τοποθετηθεί στην θερμή πλάκα πρέπει να έχει ομαλό κάτω μέρος και διάμετρο που να ταιριάζει με το μέγεθος της θερμής πλάκας για βέλτιστη μεταφορά θερμότητας.
Ο ρυθμιστής θερμοκρασίας παρέχει ακριβή ρύθμιση για διάφορες ανάγκες μαγειρέματος.
Ενεργειακά αποδοτικό μαγείρεμα κατάλληλο για επιχειρηματικές εγκαταστάσεις, κάμπινγκ, τροχόσπιτα και οικιακή χρήση.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές