| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5701B |
| MOQ: | 100 |
| Prijs: | $2.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5701B |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1000W, 220-240V, 50/60Hz, PVC-kabel, 0,75 mm² CCA-draad VDE-stekker |
| Knop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0,3 mm gegalvaniseerd ijzeren coating |
| Cadeaubox | 215*55*250mm, 0,71KG |
| Afmeting | 210*229,6*66,7mm |
| Doos | 480*260*450mm, 16 stuks/CTN, 11,5 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies