| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | EKO-ES5701B |
| Adedi: | 100 |
| Fiyat: | $2.5 |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 5000 adet/ay |
| Model | ECO-ES5701B |
| Renk | Siyah |
| Güç | 1000W, 220-240V, 50/60Hz, PVC Kablo, 0.75mm2 CCA Kablo VDE Plug |
| Düğme | Paslanmaz Çelikle Yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Hediye Kutusu | 215*55*250mm, 0.71KG |
| Boyut | 210*229.6*66.7mm |
| Karton | 480*260*450mm, 16 adet/CTN, 11.5 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar