| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5701B |
| MOQ: | 100 |
| Cena: | $2.5 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5701B |
| Kolor | Czarny |
| Moc | 1000W, 220-240V, 50/60Hz, kabel PVC, drut CCA 0,75 mm² wtyczka VDE |
| Pokrętło | Nowe PP ze stalą nierdzewną |
| Płyta zewnętrzna | Stal galwanizowana 0,3 mm |
| Pudełko upominkowe | 215*55*250mm, 0,71KG |
| Rozmiar | 210*229,6*66,7mm |
| Karton | 480*260*450mm, 16 szt./karton, 11,5kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje