| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6015B |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$ 24.51/pcs |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-GS6015B |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 0.5 mm ze stali nierdzewnej |
| Władza | 2.2kW*1 + 1,5kW*2 + 1kW*2 (524 g/h) |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*2pcs |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentów | 660*180*525 mm, 7,2 kg |
| Karton | 660*180*525 mm, 1 pz/CTN, 7,2 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje