| نام تجاری: | ECOBRIDGE |
| شماره مدل: | eco-gs6015b |
| مقدار تولیدی: | 10 عدد |
| قیمت: | US$ 24.51/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، MoneyGram، L/C |
| توانایی عرضه: | 3000 عدد در ماه |
| مدل | ECO-GS6015B |
| رنگ | سیاه |
| صفحه بیرونی | 0.5mm فولاد ضد زنگ |
| قدرت | 2.2kW*1 + 1.5kW*2 + 1kW*2 (524g/h) |
| دستکش | PP جدید با فولاد ضد زنگ |
| لوله هوا | D11.5*0.5mm |
| دریچه ایمنی | آلومینیوم - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*2pcs |
| تنفس | D14*0.6mm |
| جعبه هدیه | ۶۶۰*۱۸۰*۵۲۵ میلی متر، ۷.۲ کیلوگرم |
| کارتن | ۶۶۰*۱۸۰*۵۲۵ میلی متر، ۱ پی سی/CTN، ۷٫۲ کیلوگرم |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها