| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6015B |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$ 24.51/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000 adet/ay |
| Model | ECO-GS6015B |
| Renk | Siyah |
| Dış Plaka | 0.5mm Paslanmaz Çelik |
| Güç | 2.2kW*1 + 1.5kW*2 + 1kW*2 (524g/saat) |
| Düğme | Paslanmaz çelikli yeni PP |
| Hava Hortumu | D11.5*0.5mm |
| Emniyet Valfi | Alüminyum - D0.7mm*1 adet + D0.6mm*2 adet + D0.5mm*2 adet |
| Trakea | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 660*180*525mm, 7.2kg |
| Karton | 660*180*525mm, 1 adet/KOLİ, 7.2kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar