| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6015B |
| MOQ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | US$ 24.51/pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6015B |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | Ανοξείδωτο ατσάλι 0,5mm |
| Ισχύς | 2,2kW*1 + 1,5kW*2 + 1kW*2 (524g/h) |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αεραγωγός | D11,5*0,5mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0,7mm*1τμχ + D0,6mm*2τμχ + D0,5mm*2τμχ |
| Τραχειακό | D14*0,6mm |
| Κουτί δώρου | 660*180*525mm, 7,2kg |
| Καρτόνι | 660*180*525mm, 1τμχ/CTN, 7,2kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές