| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6015-JW |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | US$36.78/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6015-JW |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική Πλάκα | 0.5mm SS |
| Καυστήρας | Κάθισμα από χυτό αλουμίνιο, Εμαγιέ καπάκι φλόγας, 4*8mm σιδερένιο πλαίσιο IEF |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αεροστόκαστρο | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα Ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1τμχ + D0.6mm*2τμχ + D0.5mm*2τμχ |
| Τραχειοειδές | D14*0.6mm |
| Κουτί Δώρου | 660*200*525 mm, 11.45kg |
| Κιβώτιο | 660*200*525mm, 1τμχ/CTN, 12.38kg |