| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | Eco-GS6015-JW |
| MOQ: | 100szt |
| Cena: | US$36.78/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6015-JW |
| Kolor | Czarny |
| Płyta zewnętrzna | 0,5 mm SS |
| Palnik | Siedzisko z odlewanego aluminium, emaliowana nasadka palnika, rama żeliwna 4*8 mm IEF |
| Pokrętło | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Wąż powietrzny | D11,5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm*1 szt. + D0,6 mm*2 szt. + D0,5 mm*2 szt. |
| Tchawica | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentowe | 660*200*525 mm, 11,45 kg |
| Karton | 660*200*525 mm, 1 szt./CTN, 12,38 kg |