| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-GS6015JW |
| MOQ: | 100szt |
| Cena: | US$36.78/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6015-JW |
| Kolor | Biały |
| Płyta zewnętrzna | 0.5mm SS |
| Palnik | Siedzisko z odlewanego aluminium, emaliowana nasadka palnika, żeliwna rama 4*8mm IEF |
| Pokrętło | Nowe PP ze stalą nierdzewną |
| Wąż powietrzny | D11.5*0.5mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0.7mm*1szt + D0.6mm*2szt + D0.5mm*2szt |
| Trawers | D14*0.6mm |
| Pudełko prezentowe | 660*200*525 mm, 11.45kg |
| Karton | 660*20*525mm, 1szt/CTN, 12.38kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje